Psycholog-Kobylka-Wołomin-dorośli-dzieci

Psycholog Ząbki

Kiedy należy udać się na wizytę do psychologa?

Szukasz doświadczonego psychologa, który wyróżnia się fantastycznym podejściem do klienta i imponującym profesjonalizmem? Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość świadczonych usług, to nasza oferta jest dostosowana pod Twoje oczekiwania. Spektrum naszych kompetencji jest niezwykle szerokie, dzięki czemu mamy wiele specjalizacji i potrafimy pomóc nawet w szczególnie trudnych przypadkach. 

Stresujące sytuacje są nieodłączną częścią naszego życia. Kiedy jednak smutek, przygnębienie lub poczucie beznadziejności utrzymują się przez dłuższy czas, to warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Fachowa pomoc medyczna jest niezwykle istotna przy wszystkich problemach psychicznych, a szybko rozpoczęte leczenie umożliwia błyskawiczne zażegnanie trapiącego problemu.

Z usług psychologa w Ząbkach mogą korzystać nie tylko osoby po traumatycznych wydarzeniach, które odcisnęły widoczny ślad na ich psychice, ale również młodzież nieumiejąca poradzić sobie z natłokiem obowiązków szkolnych czy ludzie zmagający się z wypaleniem zawodowym. Do wizyty u psychologa powinno nas skłonić nie tylko gorsze samopoczucie, ale również objawy somatyczne.

Skorzystanie z pomocy psychologa nie jest bowiem powodem do wstydu, a wręcz przeciwnie – udowadnia nam, że potrafimy skonfrontować się ze swoimi słabościami. 

Gabinet psychologiczny w Ząbkach - w czym się specjalizujemy?

W zakresie naszych obowiązków znajduje się rzetelna pomoc psychologiczna dla wszystkich osób niezależnie od ich płci czy wieku.

Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby nie tylko wypełniać swoje obowiązki służbowe, ale również pełnić rolę przyjaciela dla osoby, która znalazła się na życiowym zakręcie i potrzebuje pomocy specjalisty. Nasza podstawowa domena to profesjonalne konsultacje psychologiczne, które umożliwiają zlokalizowanie problemu i przyjęcie ewentualnych metod leczenia.

Zajmujemy się również sesjami terapeutycznymi, integracjami sensorycznymi, a nasza oferta zawiera także możliwość wizyt domowych. Dzięki temu jest dopasowana nawet pod szczególnie trudne i wymagające przypadki.

PsychoDiagnosis - Psycholodzy Ząbki

Specjaliści pracujący w PsychoDiagnosis to wykwalifikowaniu pracownicy. Zapisać się można do:

Emilia Piskorek

Psycholog dziecięcy, logopeda, terapeuta integracji sensorycznej, specjalista w zakresie rozwoju i terapii dzieci.

Adam Piskorek

Psycholog, terapeuta, pedagog. Specjalista prowadzący zajęcia z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi, pomagając w zakresie trudności emocjonalnych, rodzinnych, lękach i ograniczeniach.

Grażyna Niewiadomska

psycholog i certyfikowany trener, specjalizująca się w pracy z osobami borykającymi się ze stratą, rozwodem i innymi kryzysami życiowymi.

Marcin Leszczyński

Psycholog, terapeuta, trener, specjalizujący się w pracy z osobami, które mają problem z codziennym funkcjonowaniem, dotkniętych chorobą lub z zaburzeniami zdrowia psychicznego. Wspiera rozwój funkcji poznawczych.

Nie warto czekać z problemem. Pomożemy Ci go rozwiązać abyś mógł ponownie cieszyć się życiem. Zapisz się na wizytę lub zadzwoń.