Psycholog-Kobylka-Wołomin-dorośli-dzieci

Psycholog Radzymin

Kiedy skorzystać z konsultacji z psychologiem?

Psycholog to osoba ze specjalistyczną wiedzą i umiejętnościami w zakresie psychologii, czyli nauki o ludzkim zachowaniu i umysłach. Psychologowie zajmują się diagnozowaniem, leczeniem i pomocą psychologiczną osobom z różnymi problemami emocjonalnymi i behawioralnymi.

Aby zostać psychologiem, trzeba ukończyć studia magisterskie w dziedzinie psychologii, a następnie zdać egzamin państwowy i uzyskać licencję zawodową. Mając to na względzie, warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanej osoby, gdy czujemy, że jest nam ona potrzebna.

Jeśli odczuwasz długotrwałe objawy emocjonalne, takie jak zaburzenia nastroju, nerwice, trudności w zasypianiu, ciągłe napięcie emocjonalne, niepokój, zmienne nastroje lub stres, warto rozważyć skorzystanie z konsultacji psychologicznych. Znaczące spadki w satysfakcji z czynności, które wcześniej sprawiały Ci przyjemność, mogą również wskazywać na potrzebę wizyty u psychologa.

Inne sygnały, które powinny zaniepokoić, to poczucie beznadziejności, chęć przebywania w samotności, wycofanie z życia towarzyskiego, a także różne niepokojące myśli utrudniające zasypianie. Jeśli masz wątpliwości, czy warto udać się na konsultacje psychologiczne, skorzystaj z choć jednej wizyty, podczas której specjalista oceni Twój stan i zaplanuje dalsze leczenie.

Terapia może znacząco poprawić jakość Twojego życia. Warto więc spróbować. Tym bardziej, że niedaleko Radzymina znajdziesz dobrych specjalistów.

Gabinet psychologiczny Radzymin - PsychoDiagnosis

Centrum Usług psychologicznych PsychoDiagnosis mieści się w pobliżu Radzymina – w odległości 20 km. Jest to rodzinna poradnia psychologiczna, która oferuje pełen zakres usług, począwszy od diagnozy, aż po terapię. Specjaliści zajmują się pracą z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi, a także z parami, zapewniając komfortową i bezpieczną atmosferę. W poczekalni można skorzystać z pysznej kawy, a wizyty są tak ustalane, aby uniknąć tłoku.

Oferowane usługi obejmują między innymi konsultacje psychologiczne, integrację sensoryczną, poradnictwo wychowawcze i rodzinne, terapię indywidualną i grupową oraz wizyty domowe. Można zapisywać się telefonicznie lub online, a na stronie internetowej dostępne są również publikacje specjalistów z PsychoDiagnosis

Wsparcie psychologa - psycholodzy Radzymin

Specjaliści pracujący w PsychoDiagnosis to wykwalifikowaniu pracownicy. Zapisać się można do:

Emilia Piskorek

Psycholog dziecięcy, logopeda, terapeuta integracji sensorycznej, specjalista w zakresie rozwoju i terapii dzieci.

Adam Piskorek

Psycholog, terapeuta, pedagog. Specjalista prowadzący zajęcia z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi, pomagając w zakresie trudności emocjonalnych, rodzinnych, lękach i ograniczeniach.

Grażyna Niewiadomska

psycholog i certyfikowany trener, specjalizująca się w pracy z osobami borykającymi się ze stratą, rozwodem i innymi kryzysami życiowymi.

Marcin Leszczyński

Psycholog, terapeuta, trener, specjalizujący się w pracy z osobami, które mają problem z codziennym funkcjonowaniem, dotkniętych chorobą lub z zaburzeniami zdrowia psychicznego. Wspiera rozwój funkcji poznawczych.

Skontaktuj się z nami – umów się na wizytę i daj sobie pomóc. Uzyskaj wsparcie kompetentnego psychologa.