Psycholog-Kobylka-Wołomin-dorośli-dzieci

Psycholog Tłuszcz

Jakie sygnały powinny nas skłonić do wizyty u psychologa?

Mieszkasz w Tłuszczu i chciałbyś skorzystać z profesjonalnej porady psychologicznej? Jeżeli zależy Ci na skutecznej usłudze, to wybór naszego gabinetu powinien być strzałem w dziesiątkę. Cechujemy się wieloletnim doświadczeniem, które determinuje naszą renomę. Pomogliśmy już tysiącom osób, co sprawia, że śmiało możemy nazwać się potentatem w swojej branży. 

Choć wiele osób powtarza, że gorsze samopoczucie czy apatia nie powinny nas niepokoić, to w rzeczywistości objawy te nie powinny być bagatelizowane. Ich występowanie może bowiem wskazywać na rozwijająca się chorobę psychiczną. Pomimo że kiepskie samopoczucie nie musi być objawem depresji, to sygnał ten powinien nas skłonić do rozmowy z psychologiem.

Pomoc profesjonalisty może okazać się kluczowa w trudnych chwilach, a jej zastosowanie umożliwia relatywnie proste przebrnięcie przez trudniejszy okres. Jeżeli doświadczyłeś utraty bliskiej osoby, rozstałeś się ze swoją ukochaną lub straciłeś pracę, to pomoc doświadczonego medyka również powinna być dla Ciebie atrakcyjna.

Nawet jeśli wydaje Ci się, że sam poradzisz sobie ze swoimi zmartwieniami, to w rzeczywistości lepiej porozmawiać o swoich problemach i wyrzucić z siebie to, co spędza Ci sen z powiek. 

Gabinet psychologiczny Tłuszcz - PsychoDiagnosis

Gabinet psychologiczny w Tłuszczu cechuje się szerokim zakresem kompetencji. Świadczymy usługi zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz młodzieży. Jesteśmy w stanie pomóc nawet tym osobom, które zwątpiły w poprawę swojego zdrowia psychicznego.

Oferujemy nie tylko profesjonalne porady psychologiczne, ale również kompleksowe terapie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dostosować do jego problemu. Imponujące wykształcenie oraz olbrzymia wiedza z zakresu psychologii sprawia, że nie jest nam straszny żaden przypadek.

Nawet jeżeli nie wierzysz w poprawę swojej sytuacji, to nie musisz załamywać rąk, albowiem jesteśmy w stanie Ci pomóc. Nie zwlekaj i zaufaj nam już dziś. 

Psycholodzy PsychoDiagnosis Tłuszcz

Specjaliści pracujący w PsychoDiagnosis to wykwalifikowaniu pracownicy. Zapisać się można do:

Emilia Piskorek

Psycholog dziecięcy, logopeda, terapeuta integracji sensorycznej, specjalista w zakresie rozwoju i terapii dzieci.

Adam Piskorek

Psycholog, terapeuta, pedagog. Specjalista prowadzący zajęcia z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi, pomagając w zakresie trudności emocjonalnych, rodzinnych, lękach i ograniczeniach.

Grażyna Niewiadomska

psycholog i certyfikowany trener, specjalizująca się w pracy z osobami borykającymi się ze stratą, rozwodem i innymi kryzysami życiowymi.

Marcin Leszczyński

Psycholog, terapeuta, trener, specjalizujący się w pracy z osobami, które mają problem z codziennym funkcjonowaniem, dotkniętych chorobą lub z zaburzeniami zdrowia psychicznego. Wspiera rozwój funkcji poznawczych.

Zarejestruj się – telefonicznie lub skorzystaj z formularza i zapisz się na konsultację