Psycholog-Kobylka-Wołomin-dorośli-dzieci

Psycholog Marki

Kiedy udać się na konsultacje psychologiczne?

Każdy ma lepsze i gorsze dni. Jeśli negatywne sytuacje zdarzają się dość rzadko i nie trwają zbyt długo, nie ma powodu do zmartwień. Jeśli jednak takie sytuacje nasilają się lub objawy Cię niepokoją, powinieneś umówić się na wizytę do psychologa.

Nie należy lekceważyć zaburzeń nastroju czy nerwic. Ciało wcześniej wysyła sygnały ostrzegawcze, takie jak poczucie beznadziejności, chęć samotności czy wycofanie się z życia społecznego. Jeśli problemy z zasypianiem trwają zbyt długo, a w nocy dręczą Cię różne niepokojące myśli, warto byłoby porozmawiać o tym z psychologiem.

Znakiem, który powinien skłonić nas do takiej wizyty, jest ciągłe napięcie emocjonalne, tłumiony niepokój, wahania nastroju oraz ciągły stres. Oczywiście w takich przypadkach lepiej nie czekać i udać się wcześniej na rozmowę do psychologa.

Różne sytuacje osobiste i zawodowe wpływają na samopoczucie. Jeśli odczuwasz spadek satysfakcji z jakiejś czynności, która wcześniej sprawiała Ci ogromną radość, powinieneś również udać się do psychologa i porozmawiać o przepracowaniu lub wypaleniu zawodowym.

Gabinet psychologiczny Marki - PsychoDiagnosis

Centrum usług psychologicznych PsychoDiagnosis znajduje się niedaleko Marki. Jest to poradnia psychologii rodzinnej, która oferuje pomoc od diagnozy do terapii. Specjaliści pracują zarówno z osobami dorosłymi, jak i z młodzieżą i dziećmi. Chętnie pomagają również parom, starając się, aby ich klienci czuli się jak najbardziej komfortowo. 

W poczekalni można liczyć na pyszną kawę, a gabinety nie są zatłoczone, ponieważ godziny ułożone są tak, aby klienci czuli się bezpiecznie i swobodnie.

Oferta gabinetu PsykoDiagnosis obejmuje między innymi:

 

  • konsultacje psychologiczne,
  • integrację sensoryczną,
  • poradnictwo rodzicielskie i rodzinne,
  •  sesje terapeutyczne,
  • terapię par,
  • wizyty domowe.

Specjaliści PsychoDiagnosis

Specjaliści pracujący w PsychoDiagnosis to wykwalifikowaniu pracownicy. Zapisać się można do:

Emilia Piskorek

Psycholog dziecięcy, logopeda, terapeuta integracji sensorycznej, specjalista w zakresie rozwoju i terapii dzieci.

Adam Piskorek

Psycholog, terapeuta, pedagog. Specjalista prowadzący zajęcia z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi, pomagając w zakresie trudności emocjonalnych, rodzinnych, lękach i ograniczeniach.

Grażyna Niewiadomska

psycholog i certyfikowany trener, specjalizująca się w pracy z osobami borykającymi się ze stratą, rozwodem i innymi kryzysami życiowymi.

Marcin Leszczyński

Psycholog, terapeuta, trener, specjalizujący się w pracy z osobami, które mają problem z codziennym funkcjonowaniem, dotkniętych chorobą lub z zaburzeniami zdrowia psychicznego. Wspiera rozwój funkcji poznawczych.

Rejestracji można dokonać telefonicznie lub internetowo. Na stronie można znaleźć również dostęp do publikacji ekspertów PsychoDiagnosis.