Psycholog-Kobylka-Wołomin-dorośli-dzieci

Psycholog Wołomin

Kiedy udać się na konsultacje psychologiczne?

Każdy człowiek ma gorsze i lepsze dni. Jeśli sytuacje negatywne zdarzają się dość rzadko i nie trwają zbyt długo nie ma czym się przejmować. Natomiast jeśli się powielają lub objawy są niepokojące, warto zapisać się do poradni psychologicznej.

Wszelkie zaburzenia nastroju lub nerwice nie powinny być bagatelizowane. Organizm wysyła wcześniej sygnały ostrzegawcze takie jak poczucie beznadziejności, chęć przebywania w samotności czy  wycofanie się z życia towarzyskiego. Jeśli problemy z zaśnięciem trwają zbyt długo, a w nocy męczą nas różne niepokojące myśli, również warto porozmawiać o tym z psychologiem.

Znakiem który również powinien nas skłonić do takiej wizyty jest ciągłe napięcie emocjonalne, tłumiony niepokój, zmienne nastroje i życie w ciągłym stresie. Z pewnością lepiej udać się takich przypadkach szybciej na rozmowę z psychologiem.

Na samopoczucia mają wpływ zarówno różne sytuacje osobiste jak również zawodowe. Jeśli odczuwa się spadek zadowolenia z czynności, które wcześniej sprawiały dużą przyjemność, warto również wtedy udać się do psychologa i porozmawiać na temat przepracowania czy wypalenia zawodowego. 

Gabinet psychologiczny Wołomin - PsychoDiagnosis

Centrum Usług psychologicznych PsychoDiagnosis znajduje się koło Wołomina. Jest to rodzinny gabinet psychologiczny, który udziela pomocy zaczynając od diagnozy a kończąc na terapii.

Specjaliści pracują zarówno z osobami dorosłymi jak i młodzieżą czy dziećmi. Chętnie pomagają również parom, starając się aby klienci czuli się jak najbardziej komfortowo. Czas spędzony w poczekalni jest umilany pyszną kawą, natomiast w gabinetach nie ma tłoku, ponieważ wizyty są ustalane tak aby klienci czuli się bezpiecznie.

W skład oferty gabinetu PsychoDiagnosis wchodzi między innymi:

  • konsultacja psychologiczna,
  • integracja sensoryczna,
  • poradnictwo wychowawcze i rodzinne,
  • sesja terapeutyczna, terapia par,
  • wizyty domowe.

Zapisywać się można telefonicznie lub przez internet. Na stronie można znaleźć również dostęp do publikacji specjalistów PsychoDiagnosis.

Specjaliści PsychoDiagnosis

Specjaliści pracujący w PsychoDiagnosis to wykwalifikowaniu pracownicy. Zapisać się można do:

Emilia Piskorek

Psycholog dziecięcy, logopeda, terapeuta integracji sensorycznej, specjalista w zakresie rozwoju i terapii dzieci.

Adam Piskorek

Psycholog, terapeuta, pedagog. Specjalista prowadzący zajęcia z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi, pomagając w zakresie trudności emocjonalnych, rodzinnych, lękach i ograniczeniach.

Grażyna Niewiadomska

psycholog i certyfikowany trener, specjalizująca się w pracy z osobami borykającymi się ze stratą, rozwodem i innymi kryzysami życiowymi.

Marcin Leszczyński

Psycholog, terapeuta, trener, specjalizujący się w pracy z osobami, które mają problem z codziennym funkcjonowaniem, dotkniętych chorobą lub z zaburzeniami zdrowia psychicznego. Wspiera rozwój funkcji poznawczych.

Z pewnością warto udać się do poradni PsychoDiagnosis, ponieważ jest to najlepszy sposób, aby zrozumieć swój problem i przy pomocy najwyższej klasy specjalistów rozwiązać go. 

Psycholog Wołomin - Pytania i odpowiedzi

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres obszarów psychologii, takich jak terapia indywidualna, terapia par, wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży, oraz radzenie sobie z trudnościami emocjonalnymi.

W naszym gabinecie korzystamy z różnorodnych metod terapeutycznych, dostosowując podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Wśród naszych technik znajdują się m.in. terapia poznawczo-behawioralna, psychoterapia psychodynamiczna oraz podejście integracyjne.

Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z różnymi grupami wiekowymi i problematykami. Nasz zespół specjalizuje się w terapii dzieci i młodzieży, jak również prowadzi terapie par, pomagając w rozwiązywaniu trudności interpersonalnych.

Nasz gabinet psychologiczny jest czynny w wyznaczonych godzinach, dostosowanych do potrzeb klientów. Aby umówić się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, a nasz personel pomoże w znalezieniu dogodnego terminu dla Państwa.