Jesteśmy dla Was

Centrum Usług Psychologicznych PsychoDiagnosis jest rodzinnym gabinetem psychologicznym będącym jednym z pierwszych miejsc w Kobyłce koło Wołomina (działamy nieprzerwanie od 2014 roku), gdzie można uzyskać kompleksową pomoc psychologiczną począwszy od diagnozy do terapii.

Emilia Piskorek

Psycholog dziecięcy, Terapeuta Integracji Sensorycznej, Pedagog

"Być zrozumiałym i wyrozumiałym" - to krótka dewiza, którą staram się realizować w życiu zawodowym podczas pracy z dziećmi. Poza trudnościami naszych pociech , w każdym maluszku dostrzegam mocne strony, na których opieram swoją pracę.

Posiadam wszechstronne wykształcenie w zakresie rozwoju i terapii dziecka. Pomogę Twojemu dziecku pokonać trudności rozwojowe, dokonam diagnozy oraz poprowadzę terapię integracji sensorycznej, wspomogę rozwój mowy oraz udzielę wsparcia w zakresie wychowania, aby pomóc Tobie i Twojemu dziecko w budowaniu dobrej relacji na lata.

Adam Piskorek

Psycholog, Terapeuta TSR , Terapeuta dzieci i młodzieży, Pedagog

"Pracując z ludźmi skupiam się na tym co jest "tu i teraz". Bazując na doświadczeniach klienta oraz jego zasobach staram się pomóc w rozwiązaniu bieżących problemów i w jak najszybszym powrocie do prawidłowego funkcjonowania.

Umiem słuchać i aktywnie uczestniczę w każdej konsultacji, którą prowadzę zarówno dla dorosłych, młodzieży jak i dzieci. Pomagam w zakresie trudności emocjonalnych, rodzinnych, pokonywania lęków i własnych ograniczeń oraz budowaniu pewności siebie w kontaktach interpersonalnych.

Prywatnie tata dwójki urwisów i wędkarz.