Jesteśmy dla Was

Centrum Usług Psychologicznych PsychoDiagnosis jest rodzinnym gabinetem psychologicznym będącym jednym z pierwszych miejsc w Kobyłce koło Wołomina (działamy nieprzerwanie od 2014 roku), gdzie można uzyskać kompleksową pomoc psychologiczną począwszy od diagnozy do terapii. Przykładamy dużą wagę do tego, aby nasi klienci czuli się komfortowo. W naszym gabinecie nie ma tłoku, a czas spędzony w poczekalni umili naszym klientom pyszna kawa. Wizyty ustalane są w taki sposób, aby klienci mieli poczucie dyskrecji i bezpieczeństwa.

Pracujemy z osobami dorosłymi, parami, młodzieżą i dziećmi.
Zapraszamy !

Nasi specjaliści

Emilia Piskorek

Psycholog dziecięcy, Logopeda, Terapeuta Integracji Sensorycznej,

"Być zrozumiałym i wyrozumiałym" - to krótka dewiza, którą staram się realizować w życiu zawodowym podczas pracy z dziećmi. Poza trudnościami naszych pociech , w każdym maluszku dostrzegam mocne strony, na których opieram swoją pracę.

Posiadam wszechstronne wykształcenie w zakresie rozwoju i terapii dziecka. Pomogę Twojemu dziecku pokonać trudności rozwojowe, dokonam diagnozy oraz poprowadzę terapię integracji sensorycznej, wspomogę rozwój mowy oraz udzielę wsparcia w zakresie wychowania, aby pomóc Tobie i Twojemu dziecko w budowaniu dobrej relacji na lata.

Adam Piskorek

Psycholog, Terapeuta TSR , Terapeuta CBT dzieci i młodzieży, Pedagog

"Pracując z ludźmi skupiam się na tym co jest "tu i teraz". Bazując na doświadczeniach klienta oraz jego zasobach staram się pomóc w rozwiązaniu bieżących problemów i w jak najszybszym powrocie do prawidłowego funkcjonowania.

Umiem słuchać i aktywnie uczestniczę w każdej konsultacji, którą prowadzę zarówno dla dorosłych, młodzieży jak i dzieci. Pomagam w zakresie trudności emocjonalnych, rodzinnych, pokonywania lęków i własnych ograniczeń oraz budowaniu pewności siebie w kontaktach interpersonalnych.

Prywatnie tata dwójki urwisów i wędkarz.

Grażyna Niewiadomska

Psycholog, Certyfikowany trener TUS

Psycholog. Studia magisterskie - Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, studia podyplomowe: "Rehabilitacja dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi" Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła też praktyczny Kurs Interwencji Kryzysowej. Certyfikowany Trener Umiejętności Społecznych dla dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi, prowadzi konsultacje, psychoedukację, poradnictwo psychologiczne i psychologiczne wsparcie dla dorosłych, dzieci i nastolatków, posiada bogate doświadczenie w pracy z osobami borykającymi się ze stratami - żałobą (w tym straty prokreacyjne i okołoporodowe) czy rozwodem oraz będących w kryzysowych sytuacjach życiowych; ukończone liczne szkolenia z obszaru strat oraz z zakresu radzenia sobie z trudnymi emocjami dziecka i nastolatka, oraz dotyczące zaburzeń emocjonalnych dzieci i młodzieży;

Prywatnie mama dwójki cudownych nastolatków.

Marcin Leszczyński

Psycholog, Terapeuta trener TUS

Jestem psychologiem w trakcie szkoły psychoterapii w nurcie poznawczo- behawioralnym (CBT) akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyłem psychologię na Akademii Ekonomiczno- Humanistycznej ze specjalnością psychologia kliniczna i seksuologia. Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłym i młodzieżą doświadczających trudności w codziennym funkcjonowaniu jak również w pomocy terapeutycznej osobom dotkniętym chorobami lub zaburzeniami zdrowia psychicznego. Pracuję również w zakresie wspierania rozwoju funkcji poznawczych. Moje doświadczenie zawodowe związane jest z pracą w poradniach, szkole terapeutycznej, jak również jako ekspert w fundacji zajmującej się zdrowiem psychicznym. Posiadam także doświadczenie terapeutyczne w pomocy dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością sprzężoną. ;