Dni
Godzin
Minut
Sekund

19:00 - Jak stać się autorytetem dla ucznia?

Podczas szkolenia dowiesz się jak stać się inspiracją, wzbudzać motywację oraz kierować grupą tak by chciała Cię słuchać.

20:00 - Budowanie prawidłowych relacji między dziećmi

Posiadanie rodzeństwa czy funkcjonowanie w grupie rówieśników to nie zawsze droga usłana różami, częściej to regularne pole bitwy o zabawki czy uwagę rodzica/nauczyciela. Damy Ci narzędzia, które pomogą Ci zbudować pozytywne relacje pomiędzy rodzeństwem w domu oraz między rówieśnikami w przedszkolu czy klasie. Szkolenie przeznaczone dla rodziców i nauczycieli. Podczas webinaru dowiesz się:
Jak przygotować starsze dziecko na przyjście na świat nowego członka rodziny?
Jakie trudności w zachowaniu dziecka możemy dostrzec w domu i w placówce edukacyjnej w związku z pojawieniem się rodzeństwa?
Jak rozwijać i wspierać więź miedzy dziećmi?
Jak wspierać dzieci w rozwiązywaniu konfliktów?

21:00 - Adaptacja przedszkolaka

Tym razem rozmawiać będziemy o adaptacji dziecka w przedszkolu. Przedstawimy praktyczne sposoby rozwiązania trudności, które mogą pojawić się w tak ważnym zarówno dla dziecka, rodziców jak i nauczycieli dniu.
Podczas szkolenia dowiesz się:
-dlaczego rodzice decydują się na przedszkole?
-w jaki sposób wybrać przedszkole?
-czym jest adaptacja i jak rozpocząć ją już w domu?
-jak wygląda przedszkolna codzienność?
-jak znaleźć złoty środek między nauką a zabawą?
-z czego wynikają i jak pomóc dziecku z szeregiem trudności, które pojawiają się w czasie adaptacji (m.in : gdy dziecko się nie bawi, nie chce sprzątać, bardzo tęskni do mamy, płacze)
Webinar przeznaczony jest dla rodziców i nauczycieli.
psycholog_zielonka_wolomin_kobylka_zabki_radzymin

Prowadzący - Adam Piskorek

Psycholog, Terapeuta TSR , Terapeuta dzieci i młodzieży, Pedagog "Pracując z ludźmi skupiam się na tym co jest "tu i teraz". Bazując na doświadczeniach klienta oraz jego zasobach staram się pomóc w rozwiązaniu bieżących problemów i w jak najszybszym powrocie do prawidłowego funkcjonowania. Umiem słuchać i aktywnie uczestniczę w każdej konsultacji, którą prowadzę zarówno dla dorosłych, młodzieży jak i dzieci. Pomagam w zakresie trudności emocjonalnych, rodzinnych, pokonywania lęków i własnych ograniczeń oraz budowaniu pewności siebie w kontaktach interpersonalnych. Prywatnie tata dwójki urwisów i wędkarz.
Adam Piskorek